Команда

Куратори Колегіуму УКУ обираються з посеред працівників Університету для роботи з мешканцями на крилах. Наша команда складається з людей різного віку, рівня освіта та навиків. Нас об'єднує в першу чергу спільні цінності, етос та дух, котрий УКУ генерує. Наше завдання - допомагати студентам зростати та утрверджуватися в тому, що робить УКУ унікальним - спільнотності.

о. Юрій Козловський

о. Юрій Козловський

Маґістр Колегіуму

 Священик, викладач філософських дисциплін УКУ та Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого від 2014 року працює в УКУ та від 2015-го очолює Колеігум. Разом з дружиною та трьома дітьми живе та працює в Колегіумі.
Оксана Хлібороб

Оксана Хлібороб

Заступник керівника Колегіуму з адміністративної роботи

 

Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. Співає в молодіжному хорі Собору св. Юра  у Львові. Любить навчатися, співати, спілкуватись з людьми та любить свою роботу.
с. Андрея Бат

с. Андрея Бат

Редемптористка

 

Студентка програми історії УКУ. Якби моя воля, я жила би в горах.  Обожнюю ці краєвиди. Люблю веселі компанії і люблю спілкуватися. Люблю дивитися на зірки і люблю ввечері молитися. Люблю зелений чай, гарні книжки і коли хтось приносить щось до чаю.
Роман Радь

Роман Радь

Адміністратор господарської служби, куратор

 
Випускник УКУ. Одружений.
Небагатослівний щодо себе, але за словами Владики Бориса: «Це людина, яка росте і хоче іншої України». 
Надія Калачова

Надія Калачова

Куратор

 

PR-менеджер Центру підтримки людей з особливими потребам «Емаус». Випускниця Школи журналістики УКУ. “У спілкуванні ціную щирість. Люблю сміятися. Серед різноманіття літератури найбільше мені імпонує дитяча.”
Володимир Турчиновський

Володимир Турчиновський

Куратор, Екс-маґістр

 

Директор Міжнародного Інституту етики та проблем сучасності, завідувач кафедри  філософії. Любить дітей, філософію та подорожі.
о. Назарій Мисяковський

о. Назарій Мисяковський

Куратор

 

Випускник Львівської Духовної Семінарії, УКУ та Східної Колегії м.Айхштетт/Німеччина (Collegium Orientale, Eichstätt), доктор богослов’я католицького богословського факультету м.Фульда/Німеччина (Theologische Fakultät Fulda). Працює духівником у Духовно-пасторальному відділі УКУ. Завше радий новим знайомствам і намагається ніколи не втрачати посмішки.
о. Роман Фігас

о. Роман Фігас

Куратор

 

Працює в Інституті екуменічних студій УКУ. Навчався у Львівській Духовній Семінарії, Папському Григоріанському Університеті (Рим), доктор богослов'я. Захоплюється футболом та іншими активними видами будування спільноти. 
с. Анна-Марія Соболь

с. Анна-Марія Соболь

Сестра Редемптористка

 

Закінчила факультет іноземної філології Кам'янець-Подільського національного універститету ім. Івана Огієнка. Зараз є студенткою 6 курсу богослов'я УКУ. Любить невимушені розмови, музику і книжки,  найбільше - в  поєднанні з горнятком кави. Вчиться цінувати час і бути уважною до щоденних див.
Надія Надільна

Надія Надільна

Куратор Колегіуму

 

Працює у Центрі підтримки людей з особливими потребами «Емаус».  Випускниця ФБФ УКУ та школи Соціальної роботи при  НаУКМА. «Люблю життя тут і тепер  і ніколи не втрачаю надію». 
Олеся Кука

Олеся Кука

Куратор

 

Директор Інституту родини і подружнього життя УКУ, викладач УКУ; вчитель методу розпізнавання плідності (методу природного планування сім'ї).  За фахом біолог-фізіолог, тому захоплюється усім, що пов'язане з "біо"
Юля Вінтонів

Юля Вінтонів

Куратор

 

Асистент кафедри пасторального богослов'я. "Люблю цікаві розмови з цікавими людьми, книжечки та від душі посміятися з друзями. В людях ціную відвертість, відкритість та чесність"