Історія

Український Католицький Університет будує сучасне університетське містечко, яке стане центром гуманітарних і соціальних досліджень.

У 2001 році під будівництво нового університетського містечка Українського Католицького Університету папа Іван Павло ІІ освятив земельну ділянку. Ця ділянка знаходиться в «зеленій зоні», поблизу Стрийського парку - одного з найбільших парків Львова та історичного центру міста.

Вже у 2012 році УКУ надав можливість кільком сотням студентів поселитися в новому гуртожитку, збудованому за найвищими світовими стандартами.

Колегіум – це перша споруда університетського містечка Українського католицького університету. Також, тут уже функціонує багатофункційний академічний будинок, будується університетська Церква, а згодом і пасторальний центр, бібліотека та інформаційний центр.

Колегіум — місце, в якому твориться спільнота Університету. Тут живуть, навчаються і працюють понад 200 студентів, посеред яких мешкають викладачі-куратори, сестри-редимптористки, особи з особливими потребами та гостьові професори, які приїжджають викладати в Університеті.

«Метою спільного проживання в Колегіумі є не лише забезпечення студента житлом. Це передовсім нагода спільно проживати в колі друзів, викладачів, кураторів, сестер-монахинь, осіб з особливими потребами та гостей університету з метою творити колегіальну культуру та спільноту, яка покликана до свідчення, спілкування та служінняв сучасному світі.»

Наше життя та діяльність співзвучні за змістом та працюють над реалізацією місії Університету. Детальніше, на сайті УКУ:

Місія та візія Університету | Основні візійні документи УКУ