Магістерський Колегіум - пр. Червоної Калини 7А

Поселення вступників магістерських програм здійснюється у Колегіумі за адресою пр. Червоної Калини 7А (9 поверх гуртожитку Комерційної академії).

Приміщення гуртожитку «Не просто гуртожиток – тут будується спільнота!»

Тут реалізується однорічна освітньо-формаційна програма «Християнська духовність у постмоденрій добі». Разом із студентами проживають працівники університету (куратори), організовуються тематичні зустрічі, проводяться цікаві понеділкові зустрічі із куратором.

Кімнати просторово розділені на два крила, поділяються на двомісні та тримісні та об’єднуються у блоки. На кожному крилі передбачено 6 блоків по 2 кімнати з спільною душовою кімнатою. У коридорі, що з’єднує крила, облаштовано студенторіум для навчання та спільних зустрічей, каплицю – для молитовного життя.

Вагомою перевагою є наявність кухні на кожному крилі, де можна самостійно готувати. Проте, мешканці Магістерського Колегіуму можуть харчуватись з 50% знижкою в Трапезній УКУ на вул. Козельницькій, 2а та використовувати пропозиції Колеігуму, що знаходиться  на Козельницькій,2: спортзал, медичний кабінет, кінозал та ін. На поверсі магістерського Колегіуму облаштовано пральню.

У корпусі діє електронна карткова пропускна система для входу на 9-ий поверх.

 Корпус розміщено у зручному місці. Поруч парк “Залізна вода”, легко добратися до центру міста пішки.  Корпус по вул. Червоної Калини, 7а розміщено неподалік інших корпусів УКУ. Між усіма корпусами УКУ та місцями помешкання студентів курсують мікроавтобуси для зручного доїзду.