Інформація для абітурієнтів 2022-2023

Вітаємо на сторінці Колегіуму Українського католицького університету! 

Ставши студентом УКУ, Ви можете взяти участь у формаційній програмі «Християнська духовність в постмодерній добі» (далі - Програма). Це унікальна можливість, яка дозволить зростати особистісно та духовно, ставши частиною студентської спільноти. Участь у програмі передбачає поселення в одному з корпусів Колегіуму. Формаційна програма складається з трьох рівнів, які відповідають нашому гаслу: «Свідчити. Служити. Спілкуватися». Перший рівень Програми триває один рік, після завершення якого проводиться конкурс на зарахування на наступні рівні Програми.

Проживання у Колегіумі можливе лише за умови участі у формаційній програмі. Зарахування на Програму та проживання в Колегіумі здійснюється на конкурсній основі за особистою заявою-анкетою студента. На жаль, кількість місць обмежена, тому не всі можуть бути зарахованими. Колегіум може розмістити близько 240 студентів-першокурсників. Основним критерієм відбору на формаційну програму є особиста мотивація студента стати її учасником та розуміння її змісту. 

Для вступу на Програму необхідно:

  1. Ознайомитись з документами, які врегульовують формаційну програму «Християнська духовність у постмодерній добі».
  2. У день подачі оригіналів документів у Приймальній комісії, пройти співбесіду з представниками Колегіуму.
  3. Заповнити заяву-анкету на участь у Програмі, в якій потрібно мотивувати своє бажання долучитися до формаційної  програми.

Оголошення про результати конкурсу на зарахування на формаційну програму будуть опубліковані на цій сторінці через тиждень після завершення прийому оригіналів документів Поселення в Колегіум та початок формаційної програми для зарахованих студентів перших курсів бакалаврських та магістерських програм відбудеться згідно з академічним календарем (точна дата буде опублікована згодом).

Основними документами, якими керується Колегіум у своїй діяльності, є Документ Про життя в КолегіуміПоложення про освітньо-формаційну програму та Правила внутрішнього розпорядку в Колегіумі.

Звертаємо також Вашу увагу на важливість дотримання особливих норм та правил у час пандемії, які стосуватимуться всіх, хто проживатиме в Колегіумі. З ними можна ознайомитися за посиланням.

Вартість участі у формацiйній програмі за 2022-2023 навчальний рік для першокусників бакалаврських програм становить 29000,00 грн.

У разі виникнення інших питань пишіть на електронну адресу Колегіуму collegium@ucu.edu.ua або телефонуйте за номером +380680762974 в робочий час (9:00-18:00 - з понеділка по пʼятницю, субота-неділя - вихідні).