Команда

о. Юрій Козловський

о. Юрій Козловський

Маґістр Колегіуму

Священик, викладач Івано-Франківської Теологічної Академії, філософ-аспірант. 12 років проживав в Римі, де завершив освіту. Богословський редактор книг і телепрограм, а також ведучий програми «Днесь» та рубрики «Думка Церкви» в програмі «Жива віра».

Любить Бога, Його творіння, а зокрема – свою сім'ю.

Оксана Хлібороб

Оксана Хлібороб

Заступник керівника Колегіуму з адміністративної роботи

Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка.

Співає в молодіжному хорі Собору св. Юра  у Львові.

Любить навчатися, співати, спілкуватись з людьми та любить свою роботу. 

с. Катерина Молочій

с. Катерина Молочій

Редемптористка

У 2002 році закінчила Економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Любить життя у всіх його проявах. Залюбки подорожує Україною, особливо Карпатами. Завжди рада пізнавати щось нове і щоразу подивляти дивовижність сотвореного світу. Понад усе шанує людей, які мають сміливість мріяти і працювати над втіленням цих мрій.

с. Анна-Марія Соболь

с. Анна-Марія Соболь

Редемптористка.

Закінчила факультет іноземної філології Кам'янець-Подільського національного універститету ім. Івана Огієнка. Зараз є студенткою 6 курсу богослов'я УКУ. Любить невимушені розмови, музику і книжки,  найбільше - в  поєднанні з горнятком кави. Вчиться цінувати час і бути уважною до щоденних див.

с. Андрея Бат

с. Андрея Бат

Редемптористка

Студентка 3 курсу історії УКУ. Якби моя воля я жила би в горах.  “Обожнюю ці краєвиди. Люблю веселі компанії і люблю спілкуватися. Люблю дивитися на зірки і люблю ввечері молитися.

Люблю зелений чай, гарні книжки і коли хтось приносить щось до чаю

Роман Радь

Роман Радь

Адміністратор господарської служби, куратор

Випускник УКУ. Одружений.

Небагатослівний щодо себе, але за словами Владики Бориса: «Це людина, яка росте і хоче іншої України». 

 

Володимир Турчиновський

Володимир Турчиновський

Куратор, Екс-маґістр

Директор Міжнародного Інституту етики та проблем сучасності, завідувач кафедри  філософії.

Любить дітей, філософію та подорожі.

Олеся Кука

Олеся Кука

Куратор

Директор Інституту родини і подружнього життя УКУ, викладач УКУ; вчитель методу розпізнавання плідності (методу природного планування сім'ї). 

За фахом біолог-фізіолог, тому захоплюється усім, що пов'язане з "біо"

о. Назарій Мисяковський

о. Назарій Мисяковський

Куратор

Випускник Львівської Духовної Семінарії, УКУ та Східної Колегії м.Айхштетт/Німеччина (Collegium Orientale, Eichstätt), доктор богослов’я католицького богословського факультету м.Фульда/Німеччина (Theologische Fakultät Fulda). Працює духівником у Духовно-пасторальному відділі УКУ. Завше радий новим знайомствам і намагається ніколи не втрачати посмішки.  


Надія Надільна

Надія Надільна

Куратор Колегіуму

Працює у Центрі підтримки людей з особливими потребами «Емаус».  Випускниця ФБФ УКУ та школи Соціальної роботи при  НаУКМА. «Люблю життя тут і тепер  і ніколи не втрачаю надію». 

Оксана Дрангула

Оксана Дрангула

Куратор Колегіуму

Спеціаліст з соціальних комунікацій, формує, виховує та створює атмосферу любові та розуміння у нашій спільноті. Разом з отцем Юрієм виховують трьох дітей: Софію, Андреа та Терезку.

Надія Калачова

Надія Калачова

Куратор

PR-менеджер Центру підтримки людей з особливими потребам «Емаус». Випускниця Школи журналістики УКУ. “У спілкуванні ціную щирість. Люблю сміятися. Серед різноманіття літератури найбільше мені імпонує дитяча.”

 

Ольга Нетреб'як

Ольга Нетреб'як

Куратор міні-Колегіуму

викладач кафедри філософії УКУ, має пристрасть до філософії, любить читати художню літературу, переконана, що по-справжньму щасливою може бути тільки людина вдячна.

о. Роман Фігас

о. Роман Фігас

Куратор

Працює в Інституті екуменічних студій УКУ. Навчався у Львівській Духовній Семінарії, Папському Григоріанському Університеті (Рим), докторант богослов'я Папського Східного Інституту (Рим).

Захоплюється футболом та іншими активними видами будування спільноти.