Команда

Куратори Колегіуму УКУ обираються з посеред працівників Університету для роботи з мешканцями на крилах. Наша команда складається з людей різного віку, рівня освіта та навиків. Нас об'єднує в першу чергу спільні цінності, етос та дух, котрий УКУ генерує. Наше завдання - допомагати студентам зростати та утрверджуватися в тому, що робить УКУ унікальним - спільнотності.

о. Юрій Козловський

о. Юрій Козловський

Маґістр Колегіуму

 
Священик, викладач Івано-Франківської Теологічної Академії, філософ-аспірант. 12 років проживав в Римі, де завершив освіту. Викладач філософських дисциплін. керівник деканату студентського життя УКУ. У Колегіумі від 2014 року працює в Колегіумі де разом з своєю дружиною та трьома дітьми живе та служить.
Оксана Хлібороб

Оксана Хлібороб

Заступник керівника Колегіуму з адміністративної роботи

 

Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. Співає в молодіжному хорі Собору св. Юра  у Львові. Любить навчатися, співати, спілкуватись з людьми та любить свою роботу.
о. Назарій Мисяковський

о. Назарій Мисяковський

Куратор

 

Випускник Львівської Духовної Семінарії, УКУ та Східної Колегії м.Айхштетт/Німеччина (Collegium Orientale, Eichstätt), доктор богослов’я католицького богословського факультету м.Фульда/Німеччина (Theologische Fakultät Fulda). Працює духівником у Духовно-пасторальному відділі УКУ. Завше радий новим знайомствам і намагається ніколи не втрачати посмішки.
с. Анна-Марія Соболь

с. Анна-Марія Соболь

Сестра Редемптористка

 

Закінчила факультет іноземної філології Кам'янець-Подільського національного універститету ім. Івана Огієнка. Зараз є студенткою 6 курсу богослов'я УКУ. Любить невимушені розмови, музику і книжки,  найбільше - в  поєднанні з горнятком кави. Вчиться цінувати час і бути уважною до щоденних див.
Надія Надільна

Надія Надільна

Куратор Колегіуму

 

Працює у Центрі підтримки людей з особливими потребами «Емаус».  Випускниця ФБФ УКУ та школи Соціальної роботи при  НаУКМА. «Люблю життя тут і тепер  і ніколи не втрачаю надію». 
с. Андрея Бат

с. Андрея Бат

Редемптористка

 

Студентка програми історії УКУ. Якби моя воля, я жила би в горах.  Обожнюю ці краєвиди. Люблю веселі компанії і люблю спілкуватися. Люблю дивитися на зірки і люблю ввечері молитися. Люблю зелений чай, гарні книжки і коли хтось приносить щось до чаю.
Роман Радь

Роман Радь

Адміністратор господарської служби, куратор

 
Випускник УКУ. Одружений.
Небагатослівний щодо себе, але за словами Владики Бориса: «Це людина, яка росте і хоче іншої України». 
Надія Калачова

Надія Калачова

Куратор

 

PR-менеджер Центру підтримки людей з особливими потребам «Емаус». Випускниця Школи журналістики УКУ. “У спілкуванні ціную щирість. Люблю сміятися. Серед різноманіття літератури найбільше мені імпонує дитяча.”
Володимир Турчиновський

Володимир Турчиновський

Куратор, Екс-маґістр

 

Директор Міжнародного Інституту етики та проблем сучасності, завідувач кафедри  філософії. Любить дітей, філософію та подорожі.
о. Роман Фігас

о. Роман Фігас

Куратор

 

Працює в Інституті екуменічних студій УКУ. Навчався у Львівській Духовній Семінарії, Папському Григоріанському Університеті (Рим), доктор богослов'я. Захоплюється футболом та іншими активними видами будування спільноти. 
Олеся Кука

Олеся Кука

Куратор

 

Директор Інституту родини і подружнього життя УКУ, викладач УКУ; вчитель методу розпізнавання плідності (методу природного планування сім'ї).  За фахом біолог-фізіолог, тому захоплюється усім, що пов'язане з "біо"
Юля Вінтонів

Юля Вінтонів

Куратор

 

Асистент кафедри пасторального богослов'я. "Люблю цікаві розмови з цікавими людьми, книжечки та від душі посміятися з друзями. В людях ціную відвертість, відкритість та чесність"