Команда

о. Юрій Козловський

о. Юрій Козловський

Маґістр Колегіуму

Священик, викладач Івано-Франківської Теологічної Академії, філософ-аспірант. 12 років проживав в Римі, де завершив освіту. Богословський редактор книг і телепрограм, а також ведучий програми «Днесь» та рубрики «Думка Церкви» в програмі «Жива віра».

Любить Бога, Його творіння, а зокрема – свою сім'ю.

Оксана Хлібороб

Оксана Хлібороб

Заступник керівника Колегіуму з адміністративної роботи

Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка.

Співає в молодіжному хорі Собору св. Юра  у Львові.

Любить навчатися, співати, спілкуватись з людьми та любить свою роботу. 

Володимир Турчиновський

Володимир Турчиновський

Куратор, Екс-маґістр

Директор Міжнародного Інституту етики та проблем сучасності, завідувач кафедри  філософії.

Любить дітей, філософію та подорожі.

Олеся Кука

Олеся Кука

Куратор

Директор Інституту родини і подружнього життя УКУ, викладач УКУ; вчитель методу розпізнавання плідності (методу природного планування сім'ї). 

За фахом біолог-фізіолог, тому захоплюється усім, що пов'язане з "біо"

о. Роман Фігас

о. Роман Фігас

Куратор

Працює в Інституті екуменічних студій УКУ. Навчався у Львівській Духовній Семінарії, Папському Григоріанському Університеті (Рим), докторант богослов'я Папського Східного Інституту (Рим).

Захоплюється футболом та іншими активними видами будування спільноти. 

Орися Біла

Орися Біла

Куратор

Викладач філософії.

Любить складати пазли, вишивати і ходити в театр. Цікавиться історією мистецтва і сучасною культурою.

Роман Радь

Роман Радь

Адміністратор господарської служби, куратор

Випускник УКУ. Одружений.

Небагатослівний щодо себе, але за словами Владики Бориса: «Це людина, яка росте і хоче іншої України». 

 

Наталія Цюпка

Наталія Цюпка

Куратор

Менеджер Школи біоетики УКУ. У минулому випускниця Українського Католицького Університету. Після навчання працювала координатором програми Key Executive MBA у Львівській Бізнес Школі УКУ. Опісля продовжила навчання у Академії св. Альфонса у Римі за спеціальністю «Фундаментальне моральне богослов’я».

Віта  Кузьмич

Віта Кузьмич

Куратор

Працює економістом у фінансовому відділі УКУ. Закінчила механіко-математичний  та міжнародні економічні відносини факультети Львівського національного університету ім.Івана Франка. Дуже любить займатися зі школярами додатковою математикою, подорожувати як Україною, так і поза її межами. Захоплюється латиноамериканськими танцями, особливо сальса-касіно.

Юлія Пархуць

Юлія Пархуць

Секретар Колегіуму

Студентка 6 курсу богослов’я. Впродовж 3,5 років брала участь у Формаційній програмі Колегіуму ім. Патріарха Йосипа Сліпого. Пів року навчалась у Папському Григоріанському Університеті у Римі. Серед захоплень – вивчення мов, подорожі, активний відпочинок та фотографія.Надія Калачова

Надія Калачова

Куратор

PR-менеджер Центру підтримки людей з особливими потребам «Емаус». Випускниця Школи журналістики УКУ. “У спілкуванні ціную щирість. Люблю сміятися. Серед різноманіття літератури найбільше мені імпонує дитяча.”

 

Марічка Іванів

Марічка Іванів

Куратор

Випускниця УКУ та Лювенського Католицького Університету. 

Любить подорожувати, особливо горами Карпатами, які дуже її надихають, і досліджувати всю красу природи. Ніколи не відмовиться від горнятка доброго чаю, цікавої книжки і щирої розмови.

 

 

с. Катерина Молочій

с. Катерина Молочій

Редемптористка

У 2002 році закінчила Економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Любить життя у всіх його проявах. Залюбки подорожує Україною, особливо Карпатами. Завжди рада пізнавати щось нове і щоразу подивляти дивовижність сотвореного світу. Понад усе шанує людей, які мають сміливість мріяти і працювати над втіленням цих мрій.

с. Августина Зембіцька

с. Августина Зембіцька

Редемптористка

Студентка 4 курсу філософсько-богословського факультету УКУ. Вважає, що активний день неможливий без горнятка кави.​ Не уявляє свого життя без подорожей і теплих прогулянок вулицями міста. Радіє, коли є час на настільні чи спортивні ігри у гарній компанії, на горнятко чорного чаю з молоком за душевною розмовою, чи палкою богословською дискусією.

с. Андрея Бат

с. Андрея Бат

Редемптористка

Студентка 3 курсу історії УКУ. Якби моя воля я жила би в горах.  “Обожнюю ці краєвиди. Люблю веселі компанії і люблю спілкуватися. Люблю дивитися на зірки і люблю ввечері молитися.

Люблю зелений чай, гарні книжки і коли хтось приносить щось до чаю

о. Назарій Мисяковський

о. Назарій Мисяковський

Куратор

Випускник Львівської Духовної Семінарії, УКУ та Східної Колегії м.Айхштетт/Німеччина (Collegium Orientale, Eichstätt), доктор богослов’я католицького богословського факультету м.Фульда/Німеччина (Theologische Fakultät Fulda). Працює духівником у Духовно-пасторальному відділі УКУ. Завше радий новим знайомствам і намагається ніколи не втрачати посмішки.  


Роман Назаренко

Роман Назаренко

 Куратор

Назаренко Роман. Родом із Криму (Сімферополь) де прожив 16 років. Згодом поступив в УКУ. Після завершення філософсько-богословського факультету, розпочав навчання на програмі Ліцензіат у Тілбурзькому Університеті (Нідерланди) у сфері міжрелігійного діалогу мусульман та християн. У 2016 році розпочав докторські студії у Тілбурзі також у сфері взаємовідносин мусульман та християн. На даний момент працюю в УКУ на посаді референта ректора а також починаючи з цього навчального семестру залучений до викладацької діяльності. Окрім наукових інтересів, багато часу приділяю подорожам та активному способу життя, зокрема спорту.