Малий Колегіум - вул. Мушака 44 А.

«Не просто гуртожиток – тут будується спільнота!»

Малий Колегіум - це квартира з 5-ти кімнат, яка розрахована на проживання 14 дівчат та працівника університету - куратора. Знаходиться за адресою: вул. Мушака 44.

У  Малому Колегіумі реалізується однорічна освітньо-формаційна програма «Християнська духовність у постмодерній добі» і функціонально та адміністративно він є частиною Колегіум ім.Патріарха Йосипа Сліпого.
Для проживання студентів надаються дві тримісні та дві чотиримісні кімнати, два санвузли. В квартирі наявна велика спільна кухня, де можна самостійно готувати, та наявний спільний простір, який призначений для споживання їжі та проведення заходів та зустрічей різноманітного характеру. В даному місці поселення для студентів в користування надаються холодильники, електрочайники, мікрохвильові печі. Також, для потреб студентів є праска та обладна пральня.

 

Мешканці цього Колегіуму можуть харчуватись з 50% знижкою в Трапезній УКУ на вул. Козельницькій, 2а та використовувати пропозиції Колегіуму, що знаходиться  на Козельницькій: спортзал, медичний кабінет, кінозал та ін.

Будівля Малого Колегіуму знаходиться поблизу навчального корпусу на вул. Свенціцького, 17, що робить це місце поселення надзвичайно привабливим для  поселення студентів з програм: психології, соціології і соціальної роботи. Також, поблизу знаходяться два парки: парк “Залізна вода” та Стрийський парк. До центру міста 30 хв. пішки або кілька зупинок транспортом.  До студмістечка УКУ, що знаходиться на вул Козельницькій, 2 не більше 20 хв. ходи. Між усіма корпусами УКУ та місцями помешкання студентів курсують мікроавтобуси для зручного доїзду.