Колегіум ім. Патріарха Йосифа Сліпого – вул. Козельницька 2

Тут реалізується дворічна освітньо-формаційна програма «Християнська духовність у пост-моденрій добі». Колегіум УКУ - не звичний гуртожиток, а радше спільнота. Такий підхід проглядається і в архітектурі колегіуму і в його плануванні з середини. А особливо – у самому житті мешканців: тут облаштовано каплицю - для активного молитовного життя, студенторіум — зону для навчання та комунікацій, гостьові кімнати, де зможуть залишитись на ночівлю батьки студентів, є тренажерний зал за символічну плату в місяць, пральня, кінозал. У колегіумі діє електронна карткова пропускна система.

На кожному поверсі в Колегіумі є по два крила, в кожному з них — 15 кімнат. У кожному крилі є окрема кухня, яка називається Світлицею. Тут немає плити, але можна скористатися холодильником, електрочайником, мікрохвильовою піччю та умивальником. У сусідньому корпусі функціонує Трапезна УКУ (вул. Козельницька, 2а), де для студентів діє 50% знижка на харчування.

На першому поверсі мешкають сестри-редемптористки та розміщується квартира спільноти «Емаус». також, поряд діє «Центр розвитку особистості», куди на запрошення університету приїжджають різні особи, які можуть поділитись зі студентами власним життєвим досвідом.

Будівля Колегіуму знаходиться поблизу одного з найбільших та найкрасивіших парків Львова – Стрийського парку. Зручне розташування дозволяє гостям легко добратися до центру міста (20 хв. пішки), аеропорту, залізничного вокзалу, а також інших корпусів УКУ між якими курсують мікроавтобуси.