Колегіум ім. Патріарха Йосифа Сліпого – вул. Козельницька 2

«Не просто гуртожиток – тут будується спільнота!»

У Колегіумі реалізується однорічна освітньо-формаційна програма «Християнська духовність у постмодерній добі».

Тут облаштовано каплицю - для активного молитовного життя, студенторіум — зону для навчання та комунікацій, гостьові кімнати, де зможуть залишитись на ночівлю батьки студентів. Також на території Колегіуму розташовується спортзал, медичний кабінет, кінозал, пральня та ін.

У колегіумі діє електронна карткова пропускна система.

Поміж студентів мешкають куратори, сестри-редемптористки, розміщується квартира спільноти «Емаус» та діє «Центр розвитку особистості», де мешкають гості університету, які можуть поділитись зі студентами власним життєвим досвідом. 

Для проживання студентів надаються тримісні кімнати. У кожній кімнаті є холодильник, ванна та туалет. 

Кімнати на поверсі розподілені на два крила, в кожному крилі є Світлиця – простір, який призначений для підігріву та споживання їжі.

Тут можна скористатися холодильником, електрочайником, мікрохвильовою піччю та умивальником. Для потреб студентів на кожному крилі є праска.

У сусідньому корпусі функціонує Трапезна УКУ (вул. Козельницька, 2а), де для студентів діє 50% знижка на харчування.

Будівля Колегіуму знаходиться поблизу одного з найбільших та найкрасивіших парків Львова – Стрийського парку. Зручне розташування дозволяє гостям легко добратися до центру міста (20 хв. пішки), аеропорту, залізничного вокзалу, а також інших корпусів УКУ між якими курсують мікроавтобуси. 

Український Католицький Університет пропонує участь у однорічній освітньо-формаційній програмі, яка передбачає проживання у кімнатах Магістерського Колегіуму на 9-му поверсі гуртожитку Комерційної академії по вул. Червоної Калини, 7а.