Гуртожиток Комерційної академії

9-й поверх гуртожитку Комерційної академії по вул. Червоної Калини, 7а

Приміщення гуртожитку Тут також реалізується дворічна освітньо-формаційна програма «Християнська духовність у пост-моденрій добі». Ці приміщення Університет забезпечує у додаток до основного місця розташування університетського містечка. Для поселення студентів УКУ віддано окремий поверх, котрий буде відділено від решти приміщення дверима з окремим пропускним режимом.

Це кімнати, які також розділені на два крила на 9-му поверсі гуртожитку Комерційної академії. Хоча умови проживання відповідають віку будівлі (будинкова інфраструктура 30-літньої давності, відсутність ліфту тощо), проте, дух та спільнотність ініціатив УКУ тут також присутні: облаштовано каплицю, мешканці будуть повноцінними учасниками формаційної програми, проводитимуться цікаві понеділкові зустрічі із куратором.

На кожному крилі передбачено 6 блоків по 2 кімнати з спільною душовою кімнатою. У коридорі, що з’єднує крила, облаштовано студенторіум для навчання та спільних зустрічей. Вагомою перевагою є наявність кухні на кожному крилі, де можна самостійно готувати. Проте, мешканці цього Колегіуму також зможуть харчуватись з 50% знижкою в Трапезній УКУ на вул. Козельницькій, 2а та використовувати інші пропозиції Колеігуму на Козельницькій: спортзал, пральню, медичний кабінет, кінозал та ін.

Корпус розміщено у зручному місці. Поруч парк “Залізна вода”, до центру міста 30 хв. пішки або кілька зупинок транспортом.  Корпусу по вул. Червоної Калини, 7а розміщено неподалік інших корпусів УКУ до кожного з них не більше 20 хв. ходи. Між усіма корпусами УКУ та місцями помешкання студентів курсують мікроавтобуси для зручного доїзду.