ПОСЕЛЕННЯ 2017-2018

Дорогі студенти!

Уся команда Колегіму з нетерпінням чекає Вас у стінах УКУ. Для того, щоб добре та якісно організувати ваше поселення, ми просимо дотримуватись наступного графіку:

1 та 4 вересня ( 9.00 -12.00) - поселення магістрів

4 вересня (14.00 -16.00) - поселення волонтерів Колегіуму та волонтерів Інтеграційної сесії

6 вересня (9.00 -13.00) - поселення бакалаврів 1 курс

7-8 вересня - (10.00 -12.00, 14.00-16.00) - поселення бакалаврів 2 курс (прохання повідомити в який саме день збираєтесь бути)

Відхилення від графіку можливе лише за умови попереднього узгодження із адміністрацією Колегіму. У іншому випадку ваше поселення буде неможливе!

При поселенні потрібно мати заставу у розмірі 1000 грн., паспорт та ідентифікаційний номер.

Вподобайте нашу сторінку у Facebook та будьте в курсі подій!

Список осіб, зарахованих на Формаційну програму:

(особам, які не зараховані на ФП, можемо запропонувати альтернативне поселення. Деталі тут :  https://sao.ucu.edu.ua/ogoloshennya-syhiv/)

 

БАКАЛАВРИ. 

IT та бізнес аналітика

  1. Галонько  Ярослав
  2. Гевало Андріан
  3. Єзерська Тетяна
  4. Лівочка Анастасія
  5. Мітряхіна Євгенія
  6. Попович Ірина
  7. Решетуха Дарія
  8. Угера Андрій

Богослов’я

  1. Базан Ігор
  2. Власов Ростислав
  3. Гевало Назар
  4. Компаніченко Вишеслава-Богдана
  5. Кореновський Володимир
  6. Максимова Катерина
  7. Ріль Тарас
  8. Чмир Андрій

Історія

  1. Галій Олександр
  2. Гнатів Віктор
  3. Курилко Тарас
  4. Любчик Софія
  5. Макарчук  Олександра
  6. Мусієвський  Владислав
  7. Хрімліс Яанніс

Комп'ютерні науки

  1. Бачинський Назарій
  2. Дудар Микола
  3. Лесько Владислав
  4. Майструк  Андрій
  5. Микитин Олег
  6. Міліщук Роман
  7. Мороз Євгеній
  8. Пиріг Олена
  9. Поляков Михайло
  10. Росовський Сергій
  11. Сизонов Олександр
  12. Тижай  Олег
  13. Траверсе Анастасія
  14. Франчук Петро
  15. Яцук Анатолій

 

Культорологія

  1. Гринаш Богдана
  2. Дячук Тереза
  3. Ільченко Ольга
  4. Левішко Поліна
  5. Пендрак Анастасія
  6. Руденко Наталія
  7. Смірнова Катерина
  8. Чабан Софія
  9. Шимків Софія

Політичні науки «Етика-Політика-Економіка»

  1. Білоус Тетяна
  2. Блажко Анастасія
  3. Войтова Наталія
  4. Волянська Вікторія
  5. Оборонов Ілля
  6. Пачковський Олег
  7. Подгорська Катерина
  8. Сандуляк Марта
  9. Сидорчук Ростислав
  10. Слонська Олена
  11. Судачек Дарина
  12. Тищенко Марія
  13. Данильченко Софія

Психологія

  1. Антонишин Ольга
  2. Власюк  Роксолана
  3. Гапон Ольга
  4. Грицан Юлія
  5. Зубрицька Олена
  6. Корнелюк Дарія
  7. Хортів  Олександра
  8. Черненко Катерина
  9. Шумейда Олена

Соціальна педагогіка

  1. Буравкіна Анна
  2. Олійник Анастасія
  3. Михайляк Каріна
  4. Якубишин Анастасія
  5. Ткачусь Христина
  6. Вачинич Марія
  7. Піхоцька Наталія
  8. Вацлава Соломія
  9. Зубик Анастасія
  10. Федор Марія
  11. Пархуць  Марія
  12. Гарбали Марія
  13. Шевчук  Ірина
  14. Григорів Анатолій
  15. Будз Василь

Соціологія

  1. Буць Оксана
  2. Власенко Андрій
  3. Гавриш Данило
  4. Городнюк Ольга
  5. Гурський Гліб
  6. Джусь Мар'яна
  7. Зембіцький Святослав
  8. Кашицький Віталій
  9. Клепикова Ярослава
  10. Новікова Олександра
  11. Смоляк Валерія
  12. Супрунюк Уляна
  13. Федор Наталія
  14. Юшков Максим

Філологія

  1. Баняс Марія-Надія
  2. Більська Наталія
  3. Венгренюк Андрій
  4. Войтович Анна
  5. Горох Софія
  6. Дзюб'як Анна
  7. Дутко Олена
  8. Дядько Юлія
  9. Косійчук Марія
  10. Мартинюк Софія
  11. Романишин Наталія
  12. Салямон Юлія
  13. Сич Дарина
  14. Чебан Леся
  15. Якушевич Анастасія

 

 

МАГІСТРИ.

Журналістика

  1. Аргірова Ганна 
  2. Верещака Марина 
  3. Гаврилюк Христина 
  4. Ільченко Анна 
  5. Команицька Тетяна 
  6. Кутишенко Ольга
  7. Ломакіна Ангеліна
  8. Ютченко Анна 
  9. Смоляр Людмила
  10. Шимків Наталія

Медіакомунікації

  1. Антонова Богдана Леонідівні
  2. Волощак Ірина Мирославівна
  3. Королевська Валентина Валеріївна
  4. Кочуренко Марія Юріївна
  5. Резенчук Олександр Юрійовича
  6. Чорнобровкіна Ганна Вікторівну
  7. Яворська Ірина Тарасівна
  8. Павленко Ірина

Права людини

  1. Деркач Христину
  2. Олійник Вікторія-Анна
  3. Субботіну Наталію
  4. Гринишин Марія
  5. Новосад Іларія
  6. Теглівець Тетяна

Історія

  1. Наськін Артур

Богослов’я

  1. Агаєв Ігор
  2. Харчук Мар'ян