Інформація про поселення в Колегіум на 2016-17 навчальний рік

Обов’язковою умовою поселення в Колегіум ім. Патріарха Йосипа Сліпого (вул. Козельницька, 2\вул. Мушака, 44) та в Колегіум свв. Кирила і Методія (пр. Червоної Калини, 7а) є внесення студентом ЗАСТАВИ на 2016/2017 навчальний рік в сумі 1000 (Одна тисяча) гривень.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!!! Для студентів, зарахованих на проживання в Колегіум (вул.Козельницька,2) є обов’язковою ПРОПИСКА, тому просимо на поселення приїхати з випискою з місця реєстрації. 

При поселенні в кімнату, студенту надається подушка, наматрацник, покривало і коцик. Інші речі, які необхідні для особистого користування, забезпечуються студентом самостійно. Речі, які заборонено привозити, зберігати та користуватися в Колегіумі перелічено в Правилах проживання в Колегіумі.

Cтуденти, які зараховані на поселення в Колегіум свв. Кирила і Методія на пр. Червоної Калини, 7а, можуть привозити з собою кухонний інвентар для приготування їжі.

 

Графік поселення:

1 вересня з 9:00 до 13:00 год. – поселення студентів 1-го курсу Школи Журналістики УКУ

2 вересня з 9:00 до 13:00 год. – поселення волонтерів Колегіуму 

5 вересня з 9:00 до 12:00 год. – поселення студентів-вступників першого курсу бакалаврських та магістерських програм, котрі беруть участь у настановній сесії університету.

Реєстрація на поселення проводитиметься у приміщенні трапезної УКУ на вул.Козельницька, 2а.

6-9 вересня з 10:00-12:00 та з 14:00 до 16:00 -  поселення студентів другого року проживання і всіх, хто ще не заселився у вказані дні.* Необхідно повідомити принаймні за день до поселення про свій приїзд.

*В ці дні реєстрація на поселення проводитиметься за вказаними годинами  у секретаріаті Колегіуму (вул.Козельницька, 2).

 

Список бакалаврів, що зараховані на перший рік формаційної програми «Християнська духовність в постмодерній добі» та поселенні на 2016\17 навчальний рік в Колегіум УКУ за адресою: вул.Козельницька,2\вул.Мушака 44.

Комп’ютерні науки                  

Баценко Тетяна Максимівна                    

Борківський Антон Петрович                   

Борківський Богдан Петрович                  

Борсук Василь Юліанович                

Журавчак Андрій Богданович                  

Зубрицький Маркіян Тарасович                      

Козак Олександр Андрійович                   

Лєпєшов Костянтин Сергійович                      

Мельничук Владислав Зіновійович                 

Романів Назар Андрійович                

Романюк Мирослава Петрівна                 

Семенюк Павло Андрійович                     

Урсул Владислав Ігорович                

Хома Андрій Іванович               

Шанковський Данило Юрійович                     

Юзьків Вікторія Ігорівна                  

 Історія                  

Баран Назарій Васильович                

Вигонська Юлія Володимирівна                      

Вуйцик Антон Володимирович                

Гнаткова Ольга Андріївна                 

Ємчура Михайло Ярославович                 

Іванченко Яна Михайлівна               

Квецко Оксана Ігорівна                     

Макар Ярослав-Юрій Олегович               

Матусєвич Ксенія Ігорівна                

Паращак Анна Володимирівна                 

Піддубна Надія Олегівна                   

Савченко Аліна Олегівна                  

Цебенко Вероніка Миколаївна                 

Шаршаков Богдан Олексійович               

Ярадайкіна Надія Ігорівна                

 Соціологія                  

Богатирьов Данило Андрійович               

Вельчинська Марія Миколаївна                      

Грисько Христина Ігорівна

Гункевич Вікторія Ярославівна               

Дутчак Юлія Андріївна                     

Журавінська Софія Василівна                  

Карпенко Артем Сергійович                    

Козак Роман Володимирович                   

Кравченко Ганна Юріївна                 

Рожанський Антон Сергійович                

Сав`яненко Марія Владиславівна                    

 Психологія                 

Гринів Божена Андріївна                  

Дьорка Мар`яна Іванівна                   

Ердт Галина Ігорівна                 

Корецька Наталія Василівна                    

Кункевич Богдана Романівна                  

Нестерук Мстислава Ігорівна                   

Стефанюк Анна Романівна               

Тижай Олеся Андріївна                     

Тимків Тетяна Михайлівна               

Фрищин Іванна Віталіївна                

 Філологія                    

Іванцова Хелга Костянтинівна                 

Каверін Андрій Ігорович                   

Карпа Тетяна Ігорівна               

Левчук Юлія Юріївна                

Лисенко Надія Олександрівна                  

Мартин Інна Орестівна                     

Мельник Богдана Миколаївна                  

Огороднійчук Маріанна Іванівна                     

Романів Вікторія Ігорівна                 

Стефашко Євгенія Юріївна                      

Страхова Софія Іванівна                   

Тарновецька Катерина Тарасівна                    

Шавранська Софія Ігорівна                      

Швед Тетяна Володимирівна                   

Шуманська Таїсія Іванівна

 Культурологія                   

Баталова Людмила Ярославівна                       

Добровольська Ольга Сергіївна               

Засєдко Анастасія Олегівна                      

Карпів Соломія Романівна                

Кіпіані Тамара Вахтангівна                      

Кіщук Юлія Василівна                      

Климук Ольга Анатоліївна               

Кобрин Роман Юрійович                   

Міліневський Микита Андрійович                  

Поліщук Олена Іванівна

Розумна Ольга Максимівна                      

Свистун Соломія Романівна                     

Стрілець Софія Валеріївна               

Тюрін Даниїл Олегович                     

Шиян Василина Василівна               

 Соціальна робота                      

Возна Тетяна Миронівна                   

Дзюрах Марія Михайлівна                

Друшкевич Ірина Олександрівна                     

Дудяк Ірина Михайлівна                   

Крупко Владислав Ігорович                      

Манойло Катерина Андріївна                  

Мисак Юлія Олегівна                

Наконечна Ірина Богданівна                    

Стасишин Вікторія Василівна                  

Чернецька Мар`яна Василівна                 

Ярема Христина Богданівна                     

 Богослов’я                  

Вавринчук Анна Володимирівна                     

Возна Юлія Андріївна               

Германович Єлизавета Іванівна

Кріль Юрій Володимирович                     

Кушнір Дмитро Васильович                     

Луців Христина Володимирівна                      

Мельничук Марія Мірківна                      

Мендела Дарина Володимирівна                     

Метофор Ольга Миколаївна                     

Попадин Ірина Юріївна                     

Ракитянська Валерія Олексіївна                      

Савинець Іванна Віталіївна                      

Синишин Андрій Русланович                   

Степанюк Софія Андріївна                       

Стрілецький Богдан Степанович                     

Теплий Богдан Васильович                      

Федаш Артур Васильович                 

Хомутенко Марта Олегівна                              

       

 Список магістрів, що зараховані на перший рік формаційної програми «Християнська духовність в постмодерній добі» та поселенні на 2016\17 навчальний рік в Колегіум свв. Кирила і Методія за адресою: пр. Червоної Калини, 7а

 Компютерні науки                         

Михайлич Микола Ігорович                                

 Соціальна робота                           

Крижна Анна Олександрівна                           

Мосієнко Валерія Олександрівна                    

 Права людини                                 

Лісій Валерія Валеріївна                                   

Оленин Петро Валерійович     

 Історія                                  

Білоус Тарас Петрович                          

Борова Марія Іванівна                           

Василець Ольга Михайлівна                            

Вострецова Катерина Олександрівна                         

Кузів Роксолана Миколаївна                            

Косовська Ірина Андріївна                              

 Медіакомунікація                           

Аркашова Валерія Олексіївна                          

Богданов Микита Костянтинович                               

Дорожко Анна Андріївна                                 

Журбенко Аліна Валеріївна                             

Івашина Анастасія Михайлівна                                   

Семейко Тетяна Арсенівна                               

Тирон Олександр Олександрович                               

Сенишин Марія Андріївна                               

Клокова Марія В'ячеславівна                           

Панченко Єлизавета Олександрівна                           

Фірсова Катерина Сергіївна                             

 Журналістика                                 

Біда Олеся Олександрівна                                

Драпак Михайло Ігорович                               

Ейсмунт Вікторія Юріївна                                

Іванців Анастасія Романівна                            

Крилевський Владислав Дмитрович                           

Машкін Владислав Ігорович                            

Науменко Євгенія Іванівна                              

Семенюк Олена Олександрівна                                   

Семчишин Ярина Василівна                            

Сидько Анастасія Юріївна                                

Сівєц Єлізавета Миколаївна                             

Слобода Віта Ярославівна                                

Стрельцова Марія Геннадіївна                         

Глушко Марія Орестівна     

 

Вартість поселення

Встановлюється терміном на один рік:

Колегіум ім. Йосифа Сліпого:

     місце у трьохмісній кімнаті 7600 грн.

     місце у двомісній кімнаті 9100 грн.

Міні Колегіум на Мушака:

     місце у трьохмісній кімнаті 7600 грн.

     місце у чотирьохмісній кімнаті 7000 грн.

Колегіум свв. Кирила і Методія

     місце у трьохмісній кімнаті 6000 грн.

     місце у чотирьохмісній кімнаті 6500 грн.