Інформація про поселення 2015 р.

Графік поселення

1 вересня, 09:00-13:00 год.– поселення вступників Школи журналістики;

4 вересня, 09:00-13:00 год.– поселення вступників бакалаврських та магістерських програм, учасники програми Projects in Teamwork;

11 вересня, 09:00-13:00 год.– поселення учасників освітньо-формаційної програми 2 року.

Реєстрація на поселення відбуватиметься у приміщенні трапезної УКУ на вул.Козельницька, 2а.

 

Обов’язковою умовою поселення в Колегіум (вул. Козельницька, 2) та гуртожиток (пр. Червоної Калини, 7а) є внесення студентом ЗАСТАВИ на 2015/2016 навчальний рік в сумі 1000 (Одна тисяча) гривень.

 

Для студентів, зарахованих на проживання в Колегіум (вул.Козельницька,2) є обов’язковою ПРОПИСКА, тому просимо на поселення приїхати з випискою з місця реєстрації. 

 

При поселенні в кімнату, студенту надається подушка, наматрацник, покривало і коцик. Інші речі, які необхідні для особистого користування, забезпечуються студентом самостійно. Речі, які заборонено привозити, зберігати та користуватися в Колегіумі перелічено в Правилах проживання в Колегіумі.

Студенти, які зараховані на поселення в гуртожиток, можуть привозити з собою кухонний інвентар для приготування їжі.

 

Наказом ректора Українського Католицького Університету на освітньо-формаційну програму «Християнська духовність у постмодерній добі» зараховано 129 студентів.

 

На проживання в Колегіум ім. Патріарха Йосифа Сліпого за адресою вул. Козельницька, 2 зараховані:

  1. Абібуллаєв Лєнур Ілімдарович
  2. Аласанія Ія Зурабіївна
  3. Бабенко Олександр Андрійович
  4. Бабічук Анастасія Вікторівна
  5. Бабух Давид Андрійович
  6. Бартєньєва Катерина Олексіївна
  7. Бедь Іванна Юріївна
  8. Беро Даниїл Вадимович
  9. Бондар Ніна Василівна
  10. Бутрей Олена Анатоліївна
  11. Варфоломеєва Мар`яна Леонідівна
  12. Василевська Ганна Сергіївна
  13. Василенко Юлія Тарасівна
  14. Величко Владислав Юрійович
  15. Веремчук Ганна Олександрівна
  16. Вишницька Альона Едуардівна
  17. Волощук Наталія Романівна
  18. Гавор Василина Петрівна
  19. Гаращенко Надія Володимирівна
  20. Гніздовський Святослав Михайлович
  21. Головіна Дар`я Сергіївна
  22. Гончаренко Світлана Василівна
  23. Гончарик Анастасія Ігорівна
  24. Горлач Данило Андрійович
  25. Григорчук Ярослава Сильвестрівна
  26. Гураль Христина Ярославівна
  27. Дзямка Марія Антоніївна
  28. Дорошенко Василь Володимирович
  29. Дячук Дмитро Сергійович
  30. Зашко Олена Миколаївна
  31. Заяць Ілона Іванівна
  32. Звір Руслана Ярославівна
  33. Зелик Тарас Іванович
  34. Зелінський Кирило Геннадійович
  35. Іванишин Ксенія Іванівна
  36. Ільчук Катерина Сергіївна
  37. Кадирова Раїса Римівна
  38. Катаран Софія Тарасівна
  39. Кашицька Ольга Михайлівна
  40. Клімковський Микола Богданович
  41. Ковтун Матвій Юрійович
  42. Корінь Марія Вікторія Василівна
  43. Костів Марія Тарасівна
  44. Костюк Дарія Миколаївна
  45. Котенко Данило Сергійович
  46. Критчак Соломія Іванівна
  47. Кузьменко Діана Олександрівна
  48. Кузьмич Артем Павлович
  49. Кундіренко Поліна Сергіївна
  50. Купчева Христина Володимирівна
  51. Кушнір Юлія Ігорівна
  52. Леонова Кіра Ігорівна
  53. Ліщинська Мар'яна Орестівна
  54. Мада Марія Юріївна
  55. Мазурик Анастасія Володимирівна
  56. Мальона Олена Юріївна
  57. Мамченкова Оксана Едуардівна
  58. Мартинюк Тетяна Олександрівна
  59. Марченко Єгор Володимирович
  60. Медвідь Ольга Вікторівна
  61. Модрицька Евеліна Ярославівна
  62. Мустофаєв Владислав Таджирович
  63. Овчар Ольга Юріївна 
  64. Одє Жумайма Джон
  65. Оленюк Оксана Валентинівна
  66. Опенько Ярослава Володимирівна
  67. Палажій Юлія Андріївна
  68. Папернюк Тетяна Ігорівна
  69. Пасічник Марія Романівна
  70. Петришак Богдан Віталійович
  71. Пінчак Юрій-Ростислав Іванович
  72. Потапенко Орина-Єлисавета Сергіївна
  73. Пундор Ірина Миколаївна
  74. Савчин Вероніка Степанівна
  75. Свищ Марія Михайлівна
  76. Семеніхіна Валентина Михайлівна
  77. Сеньків Андрій Петрович
  78. Скіра Вікторія Володимирівна
  79. Смирнова Ярина Ернестівна
  80. Смуток Назар Михайлович
  81. Соболь Ксенія Олексіївна
  82. Станасюк Марія Романівна
  83. Стасюк Ольга Володимирівна
  84. Столярова Тетяна Святославовна
  85. Таран Валерія Валеріївна
  86. Тімоніна Олександра Володимирівна
  87. Турянський Остап Ростиславович
  88. Удовенко Антон Вікторович
  89. Федько Олена Ігорівна
  90. Федькович Мар`яна Михайлівна
  91. Фок Оксана Іванівна
  92. Хміль Руслан Миколайович
  93. Хомечко Соломія Петрівна
  94. Чедолума Ілля Іванович
  95. Чуданова Анна Леонідівна
  96. Чуль Тетяна Олександрівна
  97. Чуприна Павло В`ячеславович
  98. Шевкієва Ніярє Різаївна
  99. Шестюк Анастасія Анатоліївна
  100. Яременко Святослав Валерійович

 

На проживання в гуртожиток за адресою пр. Червоної Калини, 7а зараховані:

  1. Арзамасова Соломія Анатоліївна
  2. Балабан Наталія Анатоліївна
  3. Батіна Євгенія Олександрівна
  4. Беляєва Сніжана Любомирівна
  5. Бокало Оксана Ігорівна
  6. Василюк Дмитро Русланович
  7. Вирста Ганна Зеновіївна
  8. Дихно Наталія Сергіївна
  9. Збишко Андрій Іванович
  10. Колодяжна Діана Сергіївна
  11. Кравець Галина Григорівна
  12. Куриляк Петро Ігорович
  13. Мочула Назарій Ігорович
  14. Мудрак Роксолана Андріївна
  15. Неліна Наталя Вадимівна
  16. Павлюк Олександр - Юрій Святославович
  17. Пархоменко Вікторія Олександрівна
  18. Педоренко Марія Живковна
  19. Рудий Владислав Сергійович
  20. Савош Ярослава Валентинівна
  21. Сіммуль Олександра Сергіївна
  22. Сокіл Оксана Григорівна
  23. Сокуренко Єлизавета Володимирівна
  24. Турчин Олександр Володимирович
  25. Хорошун Анна Валеріївна
  26. Циганюк Назарій Тарасович
  27. Шимонівський Віталій Андрійович
  28. Шинкаренко Валентин Євгенович
  29. Яценко Анна Олександрівна