Інформація для абітурієнтів 2021-2022

Вітаємо на сторінці Колегіуму Українського католицького університету! 

Ставши студентом УКУ, Ви можете взяти участь у формаційній програмі «Християнська духовність в постмодерній добі» (далі - Програма). Це унікальна можливість, яка дозволить зростати особистісно та духовно, ставши частиною студентської спільноти. Участь у програмі передбачає поселення в одному з корпусів Колегіуму. Формаційна програма складається з трьох рівнів, які відповідають нашому гаслу: «Свідчити. Служити. Спілкуватися». Перший рівень Програми триває один рік, після завершення якого проводиться конкурс на зарахування на наступні рівні Програми.

Проживання у Колегіумі можливе лише за умови участі у формаційній програмі. Зарахування на Програму та проживання в Колегіумі здійснюється на конкурсній основі за особистою заявою-анкетою студента. На жаль, кількість місць обмежена, тому не всі можуть бути зарахованими. Основним критерієм відбору на формаційну програму є особиста мотивація студента стати її учасником та розуміння її змісту. Цього року ми також зняли обмеження тридцятикілометрової зони, тому можливість податися на Програму Колегіуму матимуть усі першокурсники, незалежно від їхнього місця проживання.

Для вступу на Програму необхідно:

  1. Ознайомитись з документами, які врегульовують формаційну програму «Християнська духовність у постмодерній добі».
  2. Удень подачі оригіналів документів у Приймальній комісії пройти співбесіду з представниками Колегіуму.
  3. Заповнити заяву-анкету на участь у Програмі, в якій потрібно мотивувати своє бажання долучитися до формаційної  програми Колегіуму (Студенти бакалаврських програм можуть заповнити анкету до 8-го серпня включно.
    Студенти магістерських програм можуть заповнити анкету до 12-го серпня включно).

Оголошення про результати конкурсу на зарахування на формаційну програму будуть опубліковані на цій сторінці 16 серпня 2021 р. Поселення в Колегіум та початок формаційної програми для зарахованих студентів перших курсів бакалаврських та магістерських програм відбудеться згідно з академічним календарем 6 вересня 2021 р.

Основними документами, якими керується Колегіум у своїй діяльності, є Документ Про життя в КолегіуміПоложення про освітньо-формаційну програму та Правила внутрішнього розпорядку в Колегіумі.

Звертаємо також Вашу увагу на важливість дотримання особливих норм та правил у час пандемії, які стосуватимуться всіх, хто проживатиме в Колегіумі. З ними можна ознайомитися за посиланням.

Вартість участі у формацiйній програмі за 2021-2022 навчальний рік для першокусників бакалаврських програм становить 25000,00 грн. до оплати згідно з положенням. Вартість участі у формаійній програмі для магістрів буде повідомлено до кінця місяця серпня.

У разі виникнення інших питань пишіть на електронну адресу Колегіуму [email protected] або телефонуйте за номером +380680762974 в робочий час (9:00-18:00 - з понеділка по пʼятницю, субота-неділя - вихідні).