Про оплату за проживання в Колегіумі

1. Необхідно здійснювати оплату використовуючи квитанції розміщені на сайті Колегіуму за адресою (див. нижче) з точною вказівкою призначення платежу (оплата за проживання ПІБ (студента)). Якщо у квитанції буде помилка, або неточно вказане призначення платежу, кошти не будуть зараховані на рахунок Університету.

2. Якщо бухгалтерія фіксує оплату, яка мала бути оплатою за участь у Формаційній програмі, але була допущена помилка, адміністрація Колегіуму контактує зі студентом і повідомляє, щоб студент переоформив платіж з вказаними реквізитами та правильним призначенням платежу.

3. Повна вартість за 2019-2020 академічний рік становить 21000 грн. Комісію банку сплачує платник, а не Університет. Якщо кошти надійдуть не в повному обсязі, оплата не буде зарахована. Рекомендуємо проводити проплати у касах Кредобанку. 

4. Оплату за проживання в Колегіумі здійснюють тільки фізичні особи, оплати від юридичних осіб чи від фізичних осіб підприємців (ФОП) будуть повернені бухгалтерією протягом 3 днів, відповідно оплату буде потрібно знов здійснити від фізичної особи.

 

Завантажити зразок квитанції для оплати